Przewróciłam oczami. „Sir Angela, jechałem

Przewróciłam oczami. „Sir Angela, jechałem z K’hol do Shesax sidesaddle. Będzie dobrze. I wolałbym, jeśli mnie adresowany jako akolita Sophia lub pani. Jestem córką księżnej „.
1
Angela roześmiał. „Out tu jesteś bardziej jak mój giermek. Mój mały ministrant, że jestem obarczony. Mam wątpliwości, czy będziesz nawet pożyteczne. „V

„Jestem bardzo przydatna” Ja prychnęła. „Wiem, magii i mają mikstury lecznicze. Będziesz wdzięczny mojej obecności. Jeśli nie, to będę po prostu sprawdź więcej jeździć z powrotem do świątyni. ”

Proszę nie być wdzięczni.

Wstrzymałem oddech, gdy dała mi rozważa wygląd. Jej niebieskie oczy zrobiły rozważny. „Nie. Potrzebuję cię. Jesteś mi świadkiem, że mam przeprowadzić moich poszukiwań i utrzymanie się przy życiu jest częścią zadania. Muszę bronić nie tylko sferę, ale twoja rozpieszczona dupę. ”

Podniosłam głowę i dał kolejną władczy losowanie. Anger gotowane przeze mnie. Nikt nigdy nie mówił do mnie w taki sposób. „Jesteś niegrzeczny i nieokrzesani. Jak chłop był kiedykolwiek wpuszczeni do szlachetnych rycerzy Deute, nie rozumiesz? ”

„Jestem córką hrabiego,” Angela odpowiedział jak ona obcasie konia przez bramę i poza miasto.

„Trudno mi w to uwierzyć”, mruknąłem, jak następuje po czystości.

W chłopi byli już w swoich dziedzinach. Podobnie jak w zwykłych biednych Shesax, że wzrosła zbyt wcześnie. Ciemnobrązowy gleby, prawie czarny, był uprawiany przez woły, osioł, lub koni, każdy ciągnie pług gdy rolnik szedł obok, prowadząc bestie. Dzieci następuje w wyniku, sadzenie nasion w świeżych kasach zmarszczonymi. W innych dziedzinach, chwasty były ciągnięte i wrzucony do taczek.

„Taka brudna praca,” westchnęłam.

„Większość prac jest” Angela odpowiedział.

Jak zostanę wyrzucona z tym nieprzyjemnym kobietą?

Słońce wznosiło się coraz wyżej kliknij po więcej, a dni coraz cieplejsze. Wiatr wiał, ale niósł nieprzyjemny zapach odchodów z pól. Skrzywiłem się i życzył miałem perfum chusteczkę, pachnące pomander lub nawet świeżą pomarańczę utrzymać do mojego nosa. Pot zgromadzonych na moim czole. I spadły ramionami. Mój biedny tyłek rosła sorer i sorer. To było tak nieprzyjemne jak pierwsza podróż.

„Dlaczego nie zrobić sobie przerwę i wypić orzeźwienie?” Spytałem.

Angela spojrzała na mnie. „Jesteśmy tylko godzinę od miasta? Jest zbyt wcześnie na naszej przerwy w południe. ”

„Południe? Na pewno chcemy zrobić sobie przerwę przed nimi. ”

„Jesteśmy na dążeniu, pani,” ona szyderczo. „Nie jest to przyjemna jazda przez kraj. A co orzeźwienie nie można oczekiwać, aby tu mamy? ”

„Być może słodkie wino pomóc zmyć kurz szlaku oraz lekki poczęstunek?”

„Masz bukłak. Jest dużo orzeźwiający. „Angela wyciągnął własną skórę i pił wodę.

Złapałam kopalni i zmarszczył brwi. Zauważyłem go na moim siodle, ale nie zrozumiał, co to był za. To był pęcherz skórzane z drewnianym korkiem zatykania otworu. Wyciągnąłem go i umieścić ją na ustach. I zmarszczył brwi. Woda nie wyszło. Podniosłem go wyżej.

„Daj mu wycisnąć, pani.”

Jej głos był tak bezczelny. I ściśnięte, a ciepła woda zalała usta. To nie był orzeźwienie pragnęłam, ale to lepsze niż nic. Opuściłam bukłak i zamknięto go. „A co my czytaj więcej jedzenia dla naszego południowego posiłku?”

„Racje Trail.” Angela uśmiechnęła się do mnie. „Odporna mieszanka suszonych owoców i orzechów puree do wołowiny i przekształcony jerky”.