Ja i Chris Green został zawieszony na trzy dni do pieprzenia

Ja i Chris Green został zawieszony na trzy dni do pieprzenia na piętrze naszego hiszpańskiej klasy, a gdy wróciliśmy do szkoły, mieliśmy jeszcze dwa tygodnie aresztu do końca. Co ciekawe, żaden z pozostałych uczniów nie wiedział, co zaszło między Chris i I. I był wdzięczny i ulgę. I nie obchodzi mnie, czy ludzie wiedzieli Lubiłem chłopców, ale ja naprawdę nie chciał, żeby ktokolwiek wiedział, że pieprzył Chris Green. I zakłada, że Chris czuł dokładnie tak samo.
22
Minusem było to, że czwartek, kiedy wróciłem do szkoły, musiałem zobaczyć Chrisa cały dzień, bo był w większości moich klas. Mimo że wyszedł mój sposób na odpoczynek z dala od niego, tak że nie będę musiał go zobaczyć, może nadal czuję wzrok na mnie, a kiedy spojrzałem w jego stronę, Chris będzie mrugać albo daj mi jeden z jego dumbass, sexy, arogancki uśmiechy. Nienawidzę tego dupka – ale patrząc na niego i pamiętając, co zrobiliśmy razem pomimo mi ciężko.

O trzeciej o ‚zegara, po naszej ostatniej klasy starsze panie, Chris i zgłosiłem do zatrzymania, i tak jak po raz pierwszy, byliśmy tylko dwie osoby w klasie oprócz pani Navarro, nasz hiszpański nauczyciel. Jak tylko weszliśmy przez drzwi, powiedziała: „Nie chcę, aby cokolwiek zobaczyć jak dziś widziałem poniedziałek,” powiedziała. „Gdybym złapać dwa, że robi znowu będę miał was obu wydalony z tej szkoły.”

„Ale co byliśmy robisz?” Chris zapytał chichocząc.

Pani Navarro spojrzał na nas, tak jakby były dwa potwory. „Wiesz, co mam na myśli. Nie pozwól mu się powtórzyć w mojej klasie.”

Chris slouched w fotelu, kładąc ręce za głową. „Tak, możemy to zrobić w innej klasie?”

Musiałem się śmiać, choć wiedziałem, że nie powinienem mieć. Pani Navarro dał mi złe spojrzenie i zamknąć natychmiast. W przeciwieństwie do ostatniej chwili, że nie wychodzić z pokoju, a ona ciągle mocne oko na nas przez cały czas. Czułam się brudna przestępcy czy coś. Po Minęła godzina, pani Navarro spojrzała na zegarek i powiedział do nas: „Dwaj z was może odejść. Ale spodziewam oboje tu być o trzeciej dokładnie jutro.”

Chris wyskoczyła z fotela i skierował się prosto do drzwi. Wziąłem plecak i tak miałem zamiar opuścić, pani Navarro powiedział: „Brandon, muszę ci coś powiedzieć.”

Czułem nerwowego. „Co to jest?”

Spojrzała na mnie przez kilka sekund, a potem odwrócił wzrok. „Nic. Do zobaczenia jutro.”

Myślałem, że to trochę dziwne, ale nic nie powiedział. Wyszedłem z pokoju, myśląc, że Chris był już dawno do tego czasu. Ale kiedy zamknął drzwi do hiszpańskiej klasie, Chris pojawił się za mną i prawie rozwiązany mnie na ziemię.

„Wypierdalaj ode mnie!” Krzyknąłem.

Chris zaśmiał. Odepchnął mnie mocno jedną ręką. „Zamknij się, kurwa beksa”. Popchnął mnie przed szafką i mój plecak wypadł mi z rąk. Starałem się poruszać, ale Chris mnie do muru. Jego gorący oddech na mojej szyi. Spojrzał mi w górę iw dół z jego sexy karmelu kolorze oczu, jakby chciał mnie przelecieć, właśnie tam, w korytarzu, przed szafek. Mój kutas wyszedł z wiotki ciężko w ciągu trzech sekund. „Chris, wykonać kopię zapasową z dala ode mnie.”

„Nie,” powiedział. Chris wyciska wybrzuszenie w moich dżinsach i przeniósł usta w stronę kopalni. I pchnął go do tyłu tak daleko, jak tylko mogłem, dając sobie wystarczająco dużo miejsca do poruszania się. „Więc wracamy do grasz tę głupią grę?” on zapytał.

Chwyciłem plecak z ziemi. „Jakie gry?”

„Stop aktyny jak ty nie chcesz mnie przelecieć”, powiedział Chris www.panienaseks.net.pl.

Zacząłem szybko iść w kierunku wyjścia, Chris następnie tuż obok mnie. Czułem zapach jego silny zapach ciała i pachniało tak dobry dla mnie. Mój kutas wciąż pulsujący w moich dżinsów. Nienawidziłem Chris na co mnie być tak przyciąga do niego.

„Podobało ci się, prawda?” powiedział.

„Miałem lepsze”.

„Zamknij się, kurwa. Wiesz, jesteś kłamię.”

Miał rację, leżałem, ale ja też nie miał zamiaru dać mu satysfakcję, że w ciągu ostatnich trzech dni myślałem o nim i jego pięknej jedenastej cal Dicka. Słońce zachodziło, kiedy dotarliśmy na zewnątrz i to było prawie ciemno. Pewnie już Brakowało mi autobus.

Chris chwycił mnie za tyłek i ścisnął. „Przestań,” powiedziałem. Ale oczywiście, że tak naprawdę nie chce go zatrzymać, a on o tym wiedział. Ale wziął rękę z mojego tyłka tak. Byłem trochę rozczarowany.

„Dokąd idziesz?” Chris poprosił.

„To miejsce nazywam mój dom.”

„Jak daleko to jest?” Chris kontynuował.

„Dlaczego do cholery chcesz wiedzieć?”

Chris wstał mi bliskie. Musiałem żuraw szyję w górę, ponieważ górował nade mną. Choć tak naprawdę nie było wszystko, co się go boją, to jeszcze nie znaczy, że nie wiedział, że mógłby pokonać gówno mnie. „Co do cholery nie mogę powiedzieć o mówisz do mnie w taki sposób? Następnym time–”

„Tak, ja już słyszałem to gówno przed,” powiedziałem. „Nie chcę usłyszeć to jeszcze raz.”

Chris chwycił mnie brutalnie za ramię i zaczął przeciągać mnie z nim. Walczyłem, ale jego chwyt był zbyt silny. „Zabieraj kurwa łapy,” powiedziałem.

„Bądź cicho,” powiedział Chris.