Mój umysł umysłowo potknął, nie mogąc zmieniać biegi wystarczająco szybko

Mój umysł umysłowo potknął, nie mogąc zmieniać biegi wystarczająco szybko. I nie udało … Znowu … Zrobiłem, jak poprosiła, i zastanawiał się, gdzie poszło źle. Kiedy odszedł, czułem jej ‚swędzenie’ switch dreszcz i uśmiechnął się w duchu, kiedy podrapał ją.

Śnieg padał lekko, jak wszedłem do domu.
11
Dennis nie było, ale znalazłem notatkę z Giną na mojej poduszce, i zauważył, że mój pokój został całkowicie oczyszczony. Nawet wszystkie moje figurki na swoich półkach zostały wyprostowane i wyglądały dobrze.

Nacięcie,
Wiem, że nie zasługuję na wybaczenie, i przykro mi, że nie potrafię powiedzieć te słowa przed sobą. Jakoś, gdy jestem z tobą, tracę rachubę wszystkiego innego stomatolog łódź. Należy wiedzieć, że ja naprawdę żałuję tego, co już można umieścić za pośrednictwem, i zrobi wszystko, aby uczynić go do ciebie. Nawet jeśli trwa przez całe życie. Wiem, że nie mam prawa do zadawania niczego was, ale muszę zadać jedno małe rzeczy. Proszę, cokolwiek robisz, nie wpakować mnie.
Gina

I ponownie przeczytał list jeszcze dwa razy, by upewnić się, bym ją przeczytać w prawo, a następnie zastanawiać, co ja stworzył. Gina poszedł od kobiety, które ledwo wiedziałem, że istnieje, jest prawie gotów być moim niewolnikiem, z dnia na dzień. Uświadomiłem też sobie, że nie widziałem Gina w klasie.

Sprawdzanie pocztę, widziałem jedną z Shanna, wyjaśniając jej nieobecność, jak również. Najwyraźniej był zbyt obolały kiedy bym wstał rano i postanowił po prostu odpocząć.

Zerkając na zegarek, widziałem miałem zamiar się spóźnić do pracy, jeśli nie spieszyć. Zastanawiałam się, czy Shanna została dziś pracuje, a jak napalony jak byłem po klasie prof Frankens jest, nie mogłem się doczekać do innego cracka na brunetka, miejmy nadzieję że tym razem w świetle.

Byłem rozczarowany, chociaż, kiedy zobaczyłem, że nie udało się ponownie dopiero w przyszłym tygodniu. Widziałem sobotę miała się jednak, i myśli o zapraszając ją na imprezę Brenta. Wciąż nie był pewien, czy naprawdę chciałem iść, ale pomyślałem dlaczego nie? Z moich możliwości, może to być dość zabawne.

Zadzwoniłem Shanna się na mojej następnej przerwie, a ona brzmiała bardzo podekscytowany, aby przejść.

Tej nocy, gdy wróciłem do domu, Dennis powiedział mi, że Gina nie zatrzymał się, aby zobaczyć mnie, ale ja byłem w pracy. Byłem jeszcze zajebiście, ale nie czuję się na dramacie, które mogą pochodzić z piękną blondynką, więc zdecydowaliśmy się po prostu iść do łóżka zamiast.

As I Lay próbuje spać, zdałem sobie sprawę, że za każdym razem ja używane przełączniki dzisiaj zrobiłem więc głowy za darmo. Gdybym się silniejszy, przyzwyczaił się do nich, czy co?

Światła znów obudził mnie w nocy, i zacząłem myśleć, że jestem przeklęty, aby nigdy nie dostać dobry sen znowu.

Przewróciłam się na mojej stronie i otworzył oczy, spodziewając się zobaczyć Gina stoi tam, a może nawet Robbie, decydując się zemścić po wszystkim.

Zamiast sylwetki przed moim oknem była wysoką formą gibkie, z chudymi ramionami i oczami, które były zbyt duże w stosunku do jego głowy. Jego różowa skóra zdawała się błyszczeć w świetle, a ręka podniesiona, kiwając mnie do niego. Zauważyłam dwie małe piersi zwieńczona małe sutki na jej piersi, i myślę, że to musi być kobietą.

Wszystkie inne myśli uciekł, choć zobacz sex randki, jak mówiła i skinął mi.

„Ty jesteś tą jedyną. Chodź ze mną.”

Błysk światła później już nie było w moim pokoju.