Mężczyzna jęknął i chwycił jej biodra rękami

Mężczyzna jęknął i chwycił jej biodra rękami, unosząc ją z dala od niego, kiedy przyszedł też jego wytrysk miotania na własnym brzuchu.

Mary wykręcił wolne od jego uścisku i dysząc, pociągnął kolejny łyk rumu z butelki na podłodze w pobliżu.
woman-499756_1280
powiedział męski głos „Tak, jak to zrobić, na górze ciebie, twój młody cocotte?” Nieznany mężczyzna położył się obok niej i wyciągnął ją na szczycie siebie w sposób poprzedniego człowieka. Mary uśmiechnęła się do niego i zaczął jeździć w nim zrobiła kilka minut wcześniej.

Pokój był pełen wymruczał gwar podnieconych mężczyzn, wszystkich pomruk i gaworzenia głosami, starając się zachować hałas na niskim poziomie. Nagle wszystko hałas przestała na chwilę, dopóki Mary usłyszał głos powiedzieć „jak to było, ludzie! Wystarczy jednak, że powinienem ci towarzyszyć na tej spree „.

Stłumiony świergot zaczął znowu, jeszcze bardziej podniecony niż wcześniej.

Mary poczuła drugą prasę człowiek sam tuż za nią, jego sztywne kogut Przesuwanie pomiędzy trzepotanie policzki jej zadzie, ręce chwytając jej boki. Un-mistakable głos Roberta Standish przebić się przez zgiełk.

„Zabierze go tam dobrze, Capt’n – ale trzeba rękę lub dwa smaru wygładzić swoją drogę do tego przejścia” śmiał.

Mary skręcone ciało, przekształcając zobaczyć Standish otwierając pulę powiekach to ciasteczko niósł z mesy i oferowanie go mężczyźnie za nią. Czuła, jak poprzednio, slap zimnej gęsim tłuszczem w dolinę między jej pośladki. Kiedy pchnięcie biodrami iz powrotem na człowieka wciąż pod nią poczuła tłustego palca slajd do jej odbytu.

Nagle jej ruchy były zatrzymywane przez parę silnych rąk trzymania miłosne uchwytów na jej bokach, ciągnąc ją do góry. Poczuła coś sondowania obręcz jej odbyt, a następnie ciśnienie, gdyż powoli pchnął w jej wnętrzu. Znów poczuła jej ciało najechał, jakby pięść została przesunięta maksymalnie w głąb niej, osiągając przez jej wnętrzności do brzucha. Tym razem jednak nie było żadnego bólu, tylko ogromne poczucie penetracji inwazji. Myśl o tym, co daje się tak całkowicie, tak blisko do człowieka podawane tylko w celu zwiększenia uczucia bezmyślnego gratyfikacji.

Kogut zaczął przesuwać się do tyłu, a następnie do przodu, jazda biodrami w dół pod ciężarem iz powrotem na kurek mężczyzny poniżej niej. Teraz były dwa kurki w niej naraz i wytrzeszczył oczy z rozkoszy. Uczucie całkowitego spełnienia, nie tylko sama przyjemność fizyczna ale psychiczna przyjemność wiedząc mogła zaspokoić dwóch mężczyzn naraz, podniósł ją na nowe wyżyny rozkoszy cielesnej powyżej zwykłego orgazmu ale eterycznym świecie nieopisanym spełnienia.

Kiedy mężczyzna poniżej jej chrząknął i niech dalej strumień cum wewnątrz niej, całe jej ciało zadrżała cała jej skóra staje się nagle jedną wszechogarniającą strefy erogenne. Wystarczy dotyk skóry dwóch mężczyzn wobec niej spowodowane jej przyjść w kółko, jej ciało wstrząsając i drżąc ze orgazm po orgazm. Ona nadal się jako człowiek, wprowadzając ją od tyłu puścić z własnym strumieniu gorącego odwaga.

Ich żądza syte, mężczyźni puścił ją, a ona opadła na bok na płótnie, drżąc z rozkoszy jak orgazm echem przez jej ciało. W mroku była zdumiona, aby zobaczyć cztery więcej ludzi, wszystkie rozebrany do naga i wszystkie otarcia wyprostowany kurki!

„Proszę, odpoczynek, błagam ciebie reproduktorów !!” powiedziała żałośnie.

„Ba, może ci odpoczynek po!”, Powiedział jeden z mężczyzn, podając jej butelkę rumu.

Mary pogodziła się do tego, co miało się wydarzyć. Westchnęła i wzięła głęboki łyk ognistego ducha przed rozpoczęciem poleżeć. Jednak zanim zdążyła to zrobić, mężczyzna spadł obok niej i wyciągnął jej ciało na czubku.

Więcej informacji znajdźcie na stronie – informacje o seksie. Także polecamy – www.anonse-panow.net.pl