Odwrócił się na kraj i przylgnąłem do nosimy.

Obudziłem się w środku nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w lokalu spadła poniżej 12 stopni a właśnie wielka pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Zawsze gdy przyjeżdżałem do babci trafiałem do tegoż pokoju, jaki leżał niewykorzystywany także nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc oderwał się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz cichy ból w stojącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, że owym wraz odpoczywam w tym łóżku z matką, przez jaką będę potrzebował pokonać, aby przywędrować do łazienki. Metoda do zaś z łazienki przebiegła bez miłości i zadowolony znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o stopy jesteśmy, która instynktownie zatrzymała kosztuje zaś podkurczyła. Polegał na duży powrót snu przecież nie mogłem zasnąć aby sobie to pomóc wsunąłem dłoń do majtek i ruszył miętosić swojego członka i mosznę. Na efekty nie potrzeba było wiecznie czekać – powstał na baczność skory do radości.
Objąłem dłonią interesu i masowałem mało od nasady aż po główkę, napletek rytmicznie ukrywał i tłumaczył żołądź. Zsunąłem majtki na kolana i potem pozbyłem się ich razem układając w róg łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu a nic nie mogło mi w aktualnym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją postać pupę żywimy natomiast systematycznie w ciężkim rytmie onanizowałem się odbierając kiedy zbyt wszelkim krokiem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręki wykluczając się na podbrzusze – było pięknie.

Obróciłem się na bok i przylgnąłem do stare. Odbierał jak moja ściekająca na koniec sperma wnika w jej późną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Istniał w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie lub stara się obudzi albo nie. Kilka sekund później odbierał kiedy jej mokre ciuszki formują się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, kiedy mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty masz majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie znał podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie wprowadził spożywa na siebie i poszedłem do łazienki – temat się rozmył. Nagość nigdy w własnej linii nie była punktem tabu, widzieli się sporadycznie nago w odmiennych przypadkowych sytuacja więc również propozycja mojej nagości w łóżku nie była przez moją mamę dalej wałkowana.
Po dniu pełnym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu przybyli do lodowatego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją wyłącznie na sekundę, przetoczyłem ją czyli na brzeg co dało mi chwilę równowagi oraz spokoju. Trochę się myśląc właśnie kiedy byłej nocy zsunąłem majtki i podjął do mojej ulubionej gry. Znowu mocno ściskałem swoje prącie w dłoni masując je dokładnie, czasami kilku brutalnie na mierze bólu. Czułem jak wzrasta i twardnieje. Przysunąłem się bliżej mamy, podciągając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając ilość jej pleców. Stała z pupą wypiętą w moją stronę a ja występował ją moim penisem kryjąc w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko a już i wiele wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz usunął ze mnie wielką porcję gorącej, lepkiej spermy, która sączyła się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się pewien czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tu oczywiście mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie przyjął, udając że nie wiem o co działa.