Kolory wielki włoski gość z owłosione skrzydła i brzuch

Tak Kristina gdzie pozostajesz na noc?
Kristina uśmiechnął „faktycznie jem mnóstwo Tak są piękny metabolizm, aby utrzymać moją strona” dopuściła się kręcić dla wszystkich gości. Wszyscy chwycił wyżywienie również usiedli w działu wokół chłodnicy, iż Mark zaś jego mężczyzn przyniósł. Pewien z nich wydobył rękę do niego także chwycił piwo zaoferowanie go Kristina i wtedy pyta, lub człowiek tegoż wymaga. Jak jedli Kristina został zatwierdzony do jakiegokolwiek z facetów wokół niej, był Wyrazy wielki włoski facet z owłosione skrzydła oraz brzuch. Roger, który stanowił spory szczupły człowiek, z zdrowym nosem oraz małą gościa jak palce. Phil i Andrew były blisko takie same oboje krępy, tęgi klientów z znanymi krzaczastych brwi. Kristina uścisnął wszystkiego spośród ich rąk również lekko ruszył się do dyskusji z wszelką siłą. Odgadła rację Mark istnieje na tyle stary, żebym być jej dziadek, ludzie w liczbie wynosiła co najmniej 60 lat, gdyby nie starszy, ale każde dotychczasowy świetne i zaskakujące toteż nie przeszkadzało wiszące wokół nich. Ponieważ czas mijał, a słońce schodziło Tony wziął do chłodnicy oraz przekazał butelkę whisky, nalał każdemu strzał oferowanych wiwaty a całkowici pili górę. Broniło się to, aż butelka stanowiła około dwie trzecie jest, Kristina był ładny, jej głowa była płynięcie i czuła, że prawdopodobnie żyć dokładnie drzemać w samochodzie na noc, niż zacząć drogi ten gotowy.

„Tak Kristina gdzie pozostajesz na noc?”, Powiedział Mark zauważyć, że istniał nieco pijany. „Och, rzeczywiście dostać się do rzeczy jutro, a będę wymagał pojechać do budynku później, kiedy wytrzeźwieć” „Ah. Wiesz, że istnieję zaskoczony, jak dobro obsługiwane, iż whisky od człowieka masy ja wątpię byłeś wdzięczny „Kristina roześmiał się:” Jestem naturalnie znacznie wydajna obsługa mój alkohol. Jestem zdrowy w eksploatację wielu sytuacje „mrugnęła na Klasa. „Jak więc, co moja bliska”, stwierdził jego zajęcie zadebiutował na insynuacje dziewczynki. „Dobrze Określił wszystkich gapisz mojej piersi dzisiaj zaś potrafię czytać nasze istoty o tymże, co dopiero lecisz ze mną zrobić stary pervs. Ale skoro planuję plan pokazać, co prowadzę potrzebujemy odrobina dużo prywatności ”

Kristina był dosłownie coraz włączony rozmyślać o aktualnym, co zamierza zrobić z obecnymi dojrzałymi typami. Gorzałę poszedł szybko do środka natomiast nie łudzi się z umiejętności była co wiedziała, ci faceci wybierali z nią utworzyć. Dla niej dawna ostatnie będzie ciężki oraz zdeprawowany, ludzie byli co prawie trzy razy w jej wieku a że dostarczył ją daleko o tym projektowała.

„Wiem tylko miejsce”, powiedział Mark kiedy także reszta z panów wstał pakowania prostych dziedzinie „follow me Kristina.” Zaczęli z Markiem i ramienia Kristina w ramię, podczas gdy drudzy klienci trzymali proste rzeczy z powrotem do przyczepy kempingowej. „Gdzie oni chodzą?” Zapytał Kristina, który nagle dał sobie sprawę, że jest jedyna z Markiem. „Och, oni będą z powrotem moja droga po prostu opuszczają nasze dziedzin w swym camper”. Wpadli do obiekcie razem prysznic oraz Mark szybko ustalił miejsce, aby upewnić się, że jest nieskuteczny z nowych pracowników. Kristina obserwował starca z głodnymi oczami, kiedy myślała jeszcze więcej, niczym się da tych gości wszystko, czego zależał. W tajemnicy ona zazwyczaj marzyłam żyć wykorzystane przez kogoś starszego z niej, wtedy stanowił jej szansę, jak miał pięć starcy każdym planuje, żeby jej cum ich śmietnika.
Polecamy również: www.anonse.edu.pl oraz http://www.anonse.edu.pl