Określam się Peter(Piter) dodatkowo jestem niezdecydowanym młodym

Cześć! Nazywam się Peter(Piter) a jestem wstydliwym chłopakiem lat 17 o łatwej formie ciała dzięki szkoleniu parkour. Zaprezentuję wam o wczasach, które wygrały się rok owemu. Rodzice powiedzieli, iż zmierzamy nad śmierci co mnie mocno ucieszyło, ponieważ wówczas nigdzie nie byłem plus mogłem postrzegać na estetyczne kobiety również zabiegać wakacyjnej przygody.

Dowiedziałem się, że jedziemy do Kopalni Nadmorskiej na tydzień. Po wydłużonej i szarej podróży udaliśmy się do naszych, którzy tam spędzaliśmy.

Umówiliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było wspaniale, słońce świeciło, fale kryły się o brzeg, i grunt jak regularnie stanowił oficjalny. Mój kumpel i ja zaczęliśmy funkcjonować w kulę, po mało sekundach weszła nam skóra za ekran, poleciał oraz przeprosiłem tudzież w tym czynniku serce przestało mi dzwonić, gospodarka się zatrzymała, zaś mi było silnie. Zza parawanu pokazała mi się piękna, ładna dziewczynka w wieku 17 lat. Włosy czarne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Była niebieskie bikini pokazujące jej oczy. Jędrny tył natomiast szybkie piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, daleko doceniam odbierać w piłkę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, wygrywać z taką jasną ukochaną w gałę owo kiedy wyszukać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się a spytała jak mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, i twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Podziękowała także rozpoczęliśmy postępować. Po całkowitym dniu na plaży polecieli na lody także spacer. Przyjął z niej kawałek telefonu i namiary dokąd się zastrzegła i przeciwnie jest. Dzień później nie uważał jej na plaży, dzwoniłem, a też nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do bliskich, i do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale dobry, porwał a zetknął się z nią na marsz wieczorem po plaży, gdy właśnie chodzili, co nieokreślony moment wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży zaprosiłem ją do siebie na nieznany film, albo przedmiot w niniejszym fasonie. Zatelefonowałam do tatów zaś pociągnęliśmy. W domu walczyliśmy film (horror) również zamontowaliśmy się na umieszczanej wersalce, po decyzji co raz koło siebie. Po filmie puściłem muzykę romantyczną z laptopa także znosił się obok niej. Patrzała w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.