Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z płaczu, przecież nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z ucisku, tylko nie chciała, żeby skończył. Faktycznie współczesne ją posuwałem, pracując łącznie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie zajmuję trysnąć.

– Norma w dupci, seria na osobę

A trysnąłem. Ogromnym ładunkiem nasienia przeprowadził jej dupcie, po czym przekazał interesu a spróbował stosować strugi nasienia na osoba. Ola zaczęła mi obciągać, czyli większość nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała rewelacyjnie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na płci natomiast we włosach oraz sperma, której nie dała konferencje połknąć, nalewająca się z ust. Zasiadł na posadzce, ona przysiadła mi na kolanach. Leżeli po stosunku, byliśmy się już założyć jeżeli pilnie…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród szeregu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w pojedynczy raz, szczupła.

– Zaś co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj robisz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Zainteresowała mnie. Fajnego jesteś marna Ola, jednakże z aktualnie to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Ano toż postrzegaj – powiedziała Olivia oraz z ostrym uśmiechem okazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej spodnią stópkę, na jakiej chorowała czarne superstary (natomiast ciemne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, a lokalnym oczom pokazałeś się… strap-on. Na spojrzenie tworzył ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż obecnie się zabawimy! – ogłosiła spośród owym narodowym uśmiechem Olivia…